• HOME
  • TEAM
  • VISIE
  • WAT WE DOEN
  • REFERENTIES
  • BLOG
  • CONTACT
  • NL
    • EN
Beacon ManagementBeacon Management
Beacon ManagementBeacon Management
  • HOME
  • TEAM
  • VISIE
  • WAT WE DOEN
  • REFERENTIES
  • BLOG
  • CONTACT
  • NL
    • EN

MOOI DING: BÜGAL

Projectmanager Jeroen van Tongeren spotte de ‘Bügal’, een kapstok van Calvin Middel en Bence Rid in Münster.

Fantastisch concept, geen gehannes meer met losse hangers. En direct een vaste plek voor handschoenen, sleutels of andere spullen. Zo zie je maar weer dat goede ontwerpers je altijd positief kunnen verrassen met nieuwe productideeën! Nu doorpakken. Het is natuurlijk belangrijk om ook de marketing, engineering, productie en service op orde te krijgen voor zo’n product.

Bij BEACON helpen we klanten met het managen van de ontwikkeling van nieuwe producten. Bijvoorbeeld door ontwerpers en andere specialisten uit ons netwerk op het juiste moment en kosteneffectief in te zetten. Neem gerust een kijkje op onze website voor wat verassende voorbeelden.

You also might be interested in

Banner Jeroen van Tongeren

NIEUW AAN BOORD: JEROEN VAN TONGEREN – PROJECTMANAGER

apr 26, 2021

'Ik kijk soms naar de wereld met de ogen van een kind. Als ik in een vliegtuig zit kijk ik om me heen en denk: hoe kán dit, dat ik hier in een blikje zit op elf kilometer hoogte. Fascinerend! Elk product dat je aanraakt, of het nou je pen is, je koffie of je beker, vormt ons als mens. Zonder onze huizen, kleding en meubels zouden we eigenlijk als beesten leven. Die producten definiëren de mensheid. Het geeft me voldoening om daar aan bij te dragen.'

Banner Hexr

MOOI DING: HEXR

apr 26, 2021

‘De Hexr wordt op maat gemaakt naar de vorm van je hoofd. Het product illustreert goed de mogelijkheden van additive manufacturing. Het zorgt ten eerste voor een perfecte pasvorm en ten tweede kun je hiermee een unieke honingraatstructuur printen die met traditionele productiemethodes niet te verkrijgen is. Deze structuur is gemaakt van hernieuwbaar materiaal en vangt beter klappen op. Kortom: hij is veiliger, duurzamer en comfortabeler. Ik wil er wel één proberen!’

Spacex Starship SN8

MOOI DING: SPACEX STARSHIP SN8

apr 26, 2021

Als kind las ik de spannende avonturen van Kuifje en zijn reis naar de maan in het stripverhaal van Hergé uit 1950. Ik wist natuurlijk wel van de echte maanmissies van de NASA en Rusland in de jaren zestig en zeventig. Een lange en indrukwekkende lijst (www.en.wikipedia.org/wiki/List_of_missions_to_the_Moon) geeft goed weer dat er heel veel mislukkingen nodig waren om uiteindelijk een paar missies succesvol te laten verlopen.

Vind je deze blog interessant? Schrijf je in en mis geen enkele post!

Recente berichten

  • BEACON social event 2022
  • Simon van Ipenburg, projectmanager BEACON:
    Productinnovatie en de nieuwe uitdagingen van de vierde industriële revolutie­­
  • MOOI DING: Kitex
  • BEACON Nieuwjaarsborrel 2023
  • Jurre Miedema: ‘Om succesvol te innoveren is het zaak vroeg en regelmatig te testen’.

Contact Us

We're currently offline. Send us an email and we'll get back to you, asap.

Send Message

Maliestraat 7, 3581 SH Utrecht
+31 (0)6 53 65 05 89
mail@beacon.nl
LinkedIn
BTW- NL8060.14.751b02

Team
Visie
Wat we doen
Referenties
Blog
Contact
Ook werken in innovatie?

Op de hoogte blijven van de laatste innovatietrends?
Ontvang onze e-mailnieuwsbrief.

INSCHRIJVEN

KMO portefeuille

© 2023 Beacon Masters in Innovation • Privacy policy • Terms of use

Prev Next